Acil Moto Kurye

 
Modern hayat kendi içinde özellikle İstanbul'da insan hayatına daha fazla olanakların sağlanmasını getirirken, beraberinde bir takım eksikliklerinde yaşanmasına neden oluyor. Yoğun trafik örneğinde olduğu gibi sosyal hayatı daha çok kendine ayırmak isteyen insanlar, iş ve özel hayatlarında zaman tasarrufu açısından alternatif çözümleri de arıyor.
Misal vermek gerekirse; iletişim çağında olmamız nedeniyle evrak, posta, koli ve dosya gibi teslimatı acil olan taşınır gönderilerin aynı gün hatta aynı saat içinde ulaşım adresine teslimi gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda hem bireyler hem de işletmeler açısından zaman kaybının yanı sıra emekten ve iş gücünden de zayi durumu ortaya çıkmaktadır. Bu türden sıkıntıların aşımı ise kuryepera'nın sunduğu kurye hizmetleri ile mümkün olmaktadır.
Örnekle devam edecek olursak; İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna teslimat için harcanan süre normal trafik işleyişinde bile en az üç saat sürüyor. Oysa Pera kurye aracılığıyla teslimatı yapılan bir posta, maksimum doksan dakika içinde şehrin öbür uvunda adrese teslimatı gerçekleşiyor. Tekonolojik yenilik, hız ve yol ve trafik bilgisinde kalifiye personel katılımının bunda payı büyük elbette.
Not: 90 dakikalık süre ekspres gönderiler için geçerlidir
Kurye hizmetleri ile siz kaldığınız yerden çalışmanıza veya eğlencenize devam ederken, Anadolu yakasından acil kurye ile teslimatınız en fazla doksan dakika içinde dilediğiniz adres noktasında  adresine teslim edilmiş oluyor.
Türkiye'de doksanlı yıllarda başlayan kurye hizmetleri, dünya genelinde de otuz yıllık bir geçmişe sahip. Günümüzde kurye ve kargoyu birbirine karıştıranlar olabilir; kurye, şehir içi hızlı teslimat olurken, kargo ise daha çok şehir dışı büyüklüğü değişken taşınırların teslimat alanını kapsıyor. Kurye hizmetleri ile dosya, evrak, belge, posta gibi dokümanların teslimatı olabileceği gibi moto kurye farkıyla da koli türevinde teslimatlarda hızlı ve güvenli bir şekilde yapılıyor.
Yol bilgisi, trafik kuralları ve sürücü yeteneğinin birleşmesinde kalifiye personel gereksinimi doğan bu sektörde aynı zamanda teknolojiden de somut ve güncel bir şekilde yararlanılıyor.
kuryePERA İstanbul'da çözüm ortağınız...
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !