Acil Kurye

İstanbul'da trafiğin durumu ne olursa olsun, Acil Kurye gönderilerinizi istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Acil Kurye

   Acil Kurye firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden itibaren bütün İstanbul'a yayılmış olan Motorlu Kurye'leri ile birlikte  siz müşterilerimize verilen hizmetleri acil kurye amacına uygun olarak düzenleyen, nitelikli bir dağıtım , pazarlama ve organizasyon faaliyetlerinde bulunan bir kurye şirketidir. 
İkitelli Kurye  ismi ile içerisinde yer aldığımız evrak dağıtımın kurye sektöründe bir stil oluşturan şirketimiz, birçok konuda moto kurye sektöründeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur. Sektöründe örnek alınan bir Kurye şirketi olan Acil Kurye kuruluşu ile birlikte kurye anlamında, gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk firmalardan biri olarak öncü görevini yerine getirmiştir. Kuryepera kurye firması müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için çağımızın sağladığı teknolojik alt yapıyı en üst seviyede uygulayan bir motorlu kurye firmasıdır. 
  Acil kurye firması  ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin de uygulanıp yaygınlaşmasında faal bir görev almıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile, moto kurye'nin alandaki konumu ve teslimat sonuçları,net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Motorlu kurye ihtiyaçlarınızda Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetlerini de nitelikli ofis arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sağlanmaktadır.

Acil Kurye

           Acil Kurye  müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında, nitelikli bir moto kurye hizmeti vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize  0553 3425891  0212 6177060  numaraları ile ulaşabilirsiniz.  Dilediğiniz bir anda  Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz İkitelli kurye  firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye,acil kurye, arabalı kurye ve normal kurye ... v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

   Unutmayın! Acil kurye firması bir telefon kadar yakınınızda.. Kaliteli, sorunsuz bir acil kurye istiyorsanız 0212 617 7060  -  0216 442 12 41 numaralı telefondan Acil kurye'ye ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !